khaf
14 مرداد 1401 - 17:16

خبرنگاران اخبار سیل را به‌ سرعت انعکاس دادند

امام‌ جمعه سمیرم گفت: خبرنگاران مستقل هستند و گرایش به گروه خاص سیاسی ندارند و انصافاً خبرنگاران در روزهای اخیر اخبار سیل را در خبرگزاری‌های استان و شهرستان به‌ سرعت انعکاس دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمیرم، حجت‌الاسلام سیدعظیم مولازاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمیرم ضمن عرض تسلیت و قبولی طاعات و عبادات مردم عزادار اظهار داشت: مسؤولان هیأت‌های مذهبی با توجه به شلوغی روز تاسوعا و عاشورا به شرایط شهر و عزاداری‌ها توجه کنند که حرکت هیأت‌ها منجر به راه‌بندان و عبور و مرور در شهر نشود.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران مستقل هستند و گرایش به گروه خاص سیاسی ندارند و انصافاً خبرنگاران در روزهای اخیر اخبار سیل را در خبرگزاری‌های استان و شهرستان به‌ سرعت انعکاس دادند.

مولازاده تصریح کرد: ما و خبرنگاران به‌ عنوان مطالبه‌گران مشکلات مردم کار مشابهی داریم و فضای ما باید فضای باز کردن جاده و مسیر باشد تا با تلاش مسؤولان شهرستان در راستای خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم قدم بردارند.

امام‌ جمعه سمیرم با انتقاد از مسؤولان شهرستان خاطرنشان کرد: مسؤولان خدمت‌گذار مردم هستند و باید تلاش کنند به مردم خدمت‌رسانی کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: مردم شهرستان سمیرم مردمی انقلابی و همیشه درصحنه و پشت انقلاب هستند و در سال ۵۷ قبل از پیروزی انقلاب در آذرماه شهید تقدیم انقلاب کردند.

مولازادی در پایان گفت: از ظرفیت جوانان و مدیران شایسته استفاده کنید و به فضای خدمت به مردم بیایید و به سیره شهدا و حاج قاسم نگاه کنید که در خدمت به مردم مرز نمی‌شناختند.

انتهای پیام/۶۳۱۱۱/ح/

منبع: فارس
شناسه خبر: 537063